Hakkımızda

SEMU BAĞLANTI ELEMANLARI SAN TİC LTD ŞTİ

 2020 yılın da İSTANBUL da 500 metrekare kapalı alan üzerine kurucularımız Sn. Sedat ALTINIŞIK ve Sn. Murat GEZER tarafından %100 Yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir.

Şirketimiz İthalata dayalı somun Perçinler, pop perçinler, perçin makineleri, punta kaynak cıvataları ve makineleri diğer bağlantı elemanları ithalatçı ve satıcı firmasıdır.

Temel ilke ve amaçları müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı olup ayrıca endüstriyel ekipman tedarikçisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektör de uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve deneyim ile Teknik bilgi ve donanım konusun da uzman bir kadroya sahiptir.

Kuruluşumuz dan itibaren ar-ge çalışmalarımıza büyük önem vermek ile beraber bağlantı elemanları kullanan sektörlerin gelişmesine destek vermekteyiz.

Vizyonumuz; gelecek yıllarda ithalata bağlı yüksek fiyatlı birçok bağlantı elemanlarının ihracat düzeyinde imalatını yapmak. Ayrıca ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına kaliteli ürünü ve hizmeti en düşük ekonomik fiyatlar ile değerli müşterilerimize sunabilmek.

Misyonumuz; Çalışmış olduğumuz sektörlere en Kaliteli ürünü en ekonomik fiyatlara sunabilmek Hizmet sonrasın da müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir.

Firmamız ayrıca teknik servis hizmetlerini kendi bünyesinde bulundurma avantajı ile müşterilerine perçin makinelerin de yedek parça gerektirmeyen tüm bakım ve onarım hizmetlerini ücretsiz sunmaktadır.

Firmamızın satışını yapmış olduğu tüm bağlantı ürünleri yüksek kalite standartların da olup herhangi bir şarta bağlı kalmaksızın müşterilerimize kalite konusun da iade garantisi sunmaktayız.

Firmamız müşteri memnuniyetine ve çözüm odaklı yapıya büyük önem göstermektedir bu neden ile satış sonrasın da talep durumun da ücretsiz 7/24 zamanlı teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Firmamız siparişi verilmiş olan her ayrı ürün için özel ambalajlar kullanarak lojistik uzmanımız gözetiminde, hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaşmasını sağlar.